Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

  ТВ комода Luxe - White, Gold

7.390 ден.
11.490 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: BJB
  • Шифра:  ТВ комода Luxe - White, Gold
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со меламинска облога.

Метални ногарки

Ширина: 180 cm  

Длабочина: 30 cm  

Висина: 50 cm 

Време на испорака: 10-14 дена

8683743790937

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција