Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra OS180 Вибрациска брусалка

2.399 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 2500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:OS180
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• 230-240V~50Hz
• јачина: 180W
• број на вртежи: 12.000 min-1
• број на вибрации: - 24.000 min-1
• дијаметар на вибрациски круг: 3 mm
• брусна плоча: 90x187 mm
• брусен лист: 90×230 mm
• приклучок за собирање прашина
• вреќичка за прашина
• Димензија (mm): 550  x 105  x 170 
• Нето тежина: 1,65 kg
• Бруто тежина: 1,71 kg

• Гаранција 24 месеци

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција