Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Metalac Длабоко тенџере принц 14 декор 3464

970 ден.
  • Шифра:Metalac Длабоко тенџере принц 14 декор 3464
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Овај производ има минимална количина од 10

Емајлираните садови се долготрајни, отпорни на хемиски влијанија, абење и лесни за одржување. Емајлот е исклучително мазен , непорозен и спречува задржување на бактерии. Стаклениот капак е специјално дизајниран и изработен од калено стакло со отвор за пареа за да може да го контролирате процесот на готвење без да го кревате капакот . 

Може да се користи на сите грејни елементи вклучувајки и индукциски плочи . 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција