Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER TAN241AM 24'' thunder full suspension велосипед

14.450 ден.
15.999 ден.
Потребни наградни поени: 16450
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1241010
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ДИЗАЈНИРАН ЗА РЕКРЕАТИВНО И ОПУШТЕНО ВОЗЕЊЕ СО СОВРШЕНО УСОГЛАСЕНА ПАЛЕТА НА БОИ.вЕЛОСИПЕДОТ ИМА V-сопирачки кои обезбедуваат безбедно и прецизно сопирање.спортската положба на седлото овозможува удобност при возење на различни нерамни терени.велосипедот се издвојува со цврста челична рамка 

БРЕНД : ЕXPLORER

боја: ЦРНА, ЖОЛТА
материјал: челик
тип: FULL SUSPENSION
димензија на тркала: 24 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 15''
број на брзини: 21
висина на возач: 142-165CM  (24'')

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција