Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR ICE161 16'' ice cream детски велосипед

6.999 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 8150
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1160060
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

цврста челична рамка и тркала со прекрасно дизајниран фризби ќе ја следат секоја авантура на вашето малечко.овој модел има многу додатоци кои лесно можат да се монтираат или демонтираат како , предна корпа , корпа за кукла , помошни тркала. сопирачките се едноставни и обезбедуваат феноменална моќ на запирање кога тоа е потребно , италијанско седиште со високи перформанси кое гарантира удобност ,впечатливи детали и бои кои децата ги сакаат ! 

БРЕНД: VISITOR

боја: бела, ТИРКИЗ
материјал: челик
тип: за деца
димензија на тркала: 16 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 9''
за возраст од 5 до 6 години
број на брзини: 1
висина на возач: 105-125CM  (16'')

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција