Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR FAM263S6 26'' 17'' polka dot fashion велосипед

16.999 ден.
17.999 ден.
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1260137
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

модниот велосипед fashion е опремен со висококвалитетна и прецизна опрема за менување брзини shimano , комплет v-brake  сопирачки, челична рамка,дизајнирани штитници за кал итн. овој 6-брзински велосипед ке ве однесе таму каде што сакате да бидете со стил и удобност  ! 

БРЕНД: VISITOR

боја: ПЛАВА, ЦРВЕНА
материјал: челик
тип: FASHION
ТИП НА КОЧНИЦИ :  V-BRAKE
димензија на тркала: 26X1.3/8 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 17''
број на брзини: 6
висина на возач: 155-178CM (S/M)

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција