Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Столна ламба TM169

2.990 ден.
3.500 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Шифра:Столна ламба TM169
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

METAL BODY

Fabric Cap

Diameter: 30 cm

Height: 46 cm

Cap's Diameter: 30 cm

Cap's Height: 20 cm

Socket Type: E 27 Max 60 W


8683342849739

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција