Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ТВ комода Rio

7.990 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: BJB
  • Шифра:ТВ комода Rio
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица со меламинска облога.

Димензии на ТВ комода: 

Ширина: 180 cm  

Висина: 48,6 cm  

Длабочина: 35 cm

Димензии на полици (2 парчиња): 

Ширина: 60 cm  

Висина: 15 cm  

Длабочина: 15 cm 

Димензии на средниот дел: 

Ширина: 56,5 cm  

Висина: 29,7 cm


8683743461042

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција