Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO мешалка за боја и малтер MM1600

9.490 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra ERO мешалка за боја и малтер MM1600
  • Наградни поени:70
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Искра мешалка на боја и малтер MM 1400

Искра електрична мешалка за боја и малтер
Потенциометар за брзина
Ергономски дизајнирана гумирана рачка која овозможува лесна работа при континуирано работење.

Технички карактеристики:

Моќност: 1600 W

Брзина на ротација во првата фаза: 180-460 мин-1

Брзината на ротација во втората фаза: 300-750 min-1

Дијаметар на лопатка за мешање: 160 mm

Должина на прачка за мешање: 600 mm

EAN:

3830042568605

Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција