Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб и помошни маси

-41%

Изработена од квалитетна 18mm иверица.Дебелина: 18mmВисина: 65cmШирина: 20cmДлабочина: 15cmВисина на..
999 ден. 1.690 ден.
Повеќе
-46%

Димензии: 50x50x50cmМатеријал: Иверица 1ва класаПВЦ кант трака 0.8mmНе содржи канцерогени супстанции..
1.290 ден. 2.390 ден.
Повеќе
-48%

Помошна маса која ќе му даде свежина на вашиот простор. Каспор е најновиот тренд во модерниот дизајн..
1.450 ден. 2.790 ден.
Повеќе
-20%

Изработена од квалитетна 18mm иверица.Дебелина: 18mmДрвени ногарки (бука)Висина: 55cmШирина: 50cmДла..
1.599 ден. 1.990 ден.
Повеќе
-23%

Изработена од квалитетна 18mm иверица.Висина: 49,4 cmШирина: 29,6 cmДлабочина: 29,6 cm Производот се..
1.690 ден. 2.190 ден.
Повеќе
-40%

Димензии: 90x50x50cmМатеријал: Иверица 1ва класаПВЦ кант трака 0.8mmНе содржи канцерогени супстанции..
1.790 ден. 2.990 ден.
Повеќе
-38%

Димензии: 105x50x42cmМатеријал: Иверица 1ва класаМетална конструкцијаПВЦ кант трака 0.8mmНе содржи к..
2.399 ден. 3.890 ден.
Повеќе
-38%

Димензии на големата масичка: Ø65x50cmДимензии на малата масичка: Ø55x40cmМатеријал: Иверица 1ва кла..
2.399 ден. 3.890 ден.
Повеќе
-35%

Изработена од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција.Димензии:Ширина: 120cmДлабочина: 50cmВи..
2.590 ден. 3.990 ден.
Повеќе
-35%

Изработена од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција.Димензии:Ширина: 120cmДлабочина: 50cmВи..
2.590 ден. 3.990 ден.
Повеќе
-33%

Димензии: 105x50x42cmМатеријал: Иверица 1ва класаМетална конструкцијаПВЦ кант трака 0.8mmНе содржи к..
2.599 ден. 3.890 ден.
Повеќе
-23%

Масичка за кафе RIANO боја сонома 89,5x49,5x42,5cm Риано комбинира класичен со модерен дизајн. Ид..
2.690 ден. 3.499 ден.
Повеќе
-30%

Мултифункционална клуб маса со простор за складирање, изработена од квалитетна 18mm иверица.Димензии..
2.990 ден. 4.270 ден.
Повеќе
-25%

Сет од 3 масички, изработени од 100% медијапан и метални ногарки.Димензии:Ширина 38cm / длабочина 38..
2.990 ден. 3.990 ден.
Повеќе
-40%

Изработена од 100% метална конструкција и калено стакло со дебелина од 4 mmДимензија на масата: Дија..
2.999 ден. 4.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 80 (6 страни)