Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC длабоко тенџере имеприал 20цм/3.5л со капак декор 3223

1.369 ден.
Потребни наградни поени: 1400
  • Производител: Metalac
  • Шифра:PEZ32AT8MG
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дијаметар 20цм

Волумен 3.5л

Висина 120мм

Шифра на производот
PEZ32AT8MG
EAN /  код
8600034192249


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција