Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC Инокс длабоко тенџере кулинариа 20цм/3.8л со капак

1.790 ден.
Потребни наградни поени: 1790
  • Производител: Metalac
  • Шифра:2BEZXDLEDZ
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дијаметар 20цм

Волумен 3.8л

Висина 127мм

Шифра на производот
2BEZXDLEDZ
EAN /  код
8600034095564


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција