Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC плитко тенџере стандард 16цм/1.5л со капак декор 2086

635 ден.
Потребни наградни поени: 640
  • Производител: Metalac
  • Шифра:YGZ32S2TY5
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

дијаметар 16цм

волумен 1.5л

висина 80мм


Шифра на производот
YGZ32S2TY5
EAN /  код
8600034203204


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција