Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC алуминиумска тава за печење гранит лине 30цм

899 ден.
Потребни наградни поени: 900
  • Производител: Metalac
  • Шифра:E6042WWLN8
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Должина 30цм

Ширина 23цм

Висина 65мм

Алуминиумска тава за печење со нелеплив PTFE премаз


Шифра на производот
E6042WWLN8
EAN /  код
8600034199514

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција