Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC сет 3/1 уни

1.999 ден.
Потребни наградни поени: 1630
  • Производител: Metalac
  • Шифра:LO042OPWG5
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

плитко тенџере 14цм/1л

чинија 18цм/0.75л

лонче 8цм/0.37л

Шифра на производот
LO042OPWG5
EAN /  код
8600034200906


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција