Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Plastime ТЕРМОС 4 Л

899 ден.
Потребни наградни поени: 1000
  • Производител: Plastime
  • Шифра:Plastime ТЕРМОС 4 Л
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха

Опис

Термос со чеп. Идеален за одржување на температура на течности со капацитет од 4Л и надворешна димензија  21х23см.
Чепот овозможува лесно маневрирање, дозирање но и високо ниво на хигена.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција