Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VENSSINI PAM2417 24'' parma велосипед

9.999 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 11450
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1241041
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

се истакнува со цврста челична рамка со интересен дизајн идеален за рекреативно возење на секаков терен.опремен е со комплет v-brake сопирачки и одличен е за сите мали почетници во планинско возење кои сакаат да уживаат . 

БРЕНД: Venssini

боја: портокалова, неон жолта
материјал: челик
тип: џуниор планински велосипед
димензија на тркала: 24 INCH
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 13''
за возраст од 10 до 12 години
број на брзини: 18
висина на возач: 132-155CM  (24'' хs)

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција