Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra IX-LB36 АКУМУЛАТОРСКА ДУВАЛКА ЗА ЛИСЈА

3.999 ден.
4.999 ден.
  • Производител: Iskra
  • Шифра:IX-LB36
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 14,000 вртежи во минута
• Проток на воздух: 280 m3 / h
• Брзина на дување: 234 км на час
• Рачка од гума
• Време на траење: 25-30 мин

• Димензии на пакетот (во мм): 325 (L) x 188 (W) x 302 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг
• 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција