Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra HTEG61B-510 Електрична ножица за жива ограда

3.499 ден.
4.499 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:HTEG61B-510
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• моќност: 550W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Брзина во празно: 1500 вртежи во минута
• Должина на мечот: 510 мм
• Дијаметар за сечење: Ø 16 mm
• Должина на кабелот: 35 см

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција