Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra SF8M12508 Li-ON батерија

7.999 ден.
8.999 ден.
Потребни наградни поени: 8300
  • Производител: Iskra
  • Шифра:SF8M12508
  • Наградни поени:160
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Напон: 36V
• Капацитет: 4,0 Ах
• Трифазен приказ на статусот на полнење
• Компатибилен со сите алатки за градинарски градини Искра X-Cross
• Време на полнење: 2,5 ч
• Полначот е исто така достапен одделно
• Оваа батерија е компатибилна со полначот:
   Искра X-Cross Garden 36V SF8M203-01

• Димензии на пакувањето (во мм): 95 (L) x 85 (W) x 150 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 12 месеци гаранција

 

Тагови: Iskra SF8M12508 Li-ON baterija

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција