Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra TU331SEU Бензинска коса / тример за трева

8.999 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 11000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:TU331SEU
  • Наградни поени:220
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Волумен на моторот: 32,7 cm3

• Моќност: 0,9 kW

• Брзина на моторот:

    • глава со навој: 6525 вртежи во минута

    • глава на ножот: 6900 вртежи во минута

• Тип на мотор: двотактен

• Капацитет на резервоарот за гориво: 0,75L

• Должина на прачка за косење: 1640 mm

• Тип на рачка: кружен

• Глава на конец: 30 430 mm

• Глава на сечилото: ø 255 mm

• Димензии на пакувањето (во mm): 275 (L) x 270 (Ш) x 1060 (H)

• Нето тежина: 5,7 кг

• Бруто тежина: 6,3 кг

2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција