Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ZT261DEB Бензинска коса / тример за трева

7.999 ден.
9.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:ZT261DEB
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Волумен на моторот: 25,4 cm3

• Моќност: 0,65 kW

• Брзина на моторот:

    • глава со навој: 8000 вртежи во минута

• Тип на мотор: двотактен

• Капацитет на резервоарот за гориво: 0,55L

• Должина на прачка за косење: 1410 mm

• Тип на рачка: круг

• Глава на конец: 80 380 mm

• Димензии на пакување (во mm): 240 (L) x 245 (Ш) x 990 (H)

• Нето тежина: 6,5 кг

• Бруто тежина: 7,5 кг

2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција