Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC длабоко тенџере стандард 18цм/3л со капак декор 2086

739 ден.
Потребни наградни поени: 740
  • Производител: Metalac
  • Шифра:AVZ32XUF9F
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дијаметар 18цм

Волумен 3л

Висина 120мм

Шифра на производот
AVZ32XUF9F
EAN /  код
8600034203341


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција