Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

metalac ЃЕЗВЕ 7 ДЕКОР 3450 ЗЕЛЕНО

590 ден.
  • Шифра:metalac ЃЕЗВЕ 7 ДЕКОР 3450 ЗЕЛЕНО
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ЗА 7 КАФИЊА

Емајлираните садови се долготрајни, отпорни на хемиски влијанија, абење и лесни за одржување. Емајлот е исклучително мазен , непорозен и спречува задржување на бактерии.

Може да се користи на сите грејни елементи вклучувајки и индукциски плочи . 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција