Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC класичен плитко тенџере 12цм/0.75л со капак декор 3351

619 ден.
Потребни наградни поени: 620
  • Производител: Metalac
  • Шифра:9E0422C03W
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дијаметар 12цм

Волумен 0.75л

Висина 64мм

Шифра на производот
9E0422C03W
EAN /  код
8600034200869Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција