Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC Тава гранит индукциска 28цм сина

1.340 ден.
Потребни наградни поени: 1340
  • Производител: Metalac
  • Шифра:GHEZXPLUFB
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дијаметар 28цм

Волумен 2.6л

Висина 53мм

Шифра на производот
GHEZXPLUFB
EAN /  код
8600034178069


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција