Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra Z1C-ZT3-26 ударна хилта перфоратор

4.999 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:0000201
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха


• Напон: 230V ~ 50Hz

• Моќност: 800W (max)

• Моќност: 2,8J

• Фреквенција: 0-1200 вртежи / min-1

• Влијание: 0 до 5300 удари / min-1

• Макс. promijer сече: Ø 26 mm

• СДС Плус вежба систем

• Мека гумeна рачка

• Контрола на брзината

• Двете насоки на вртење: лево / десно

• Помошната рачка

 

• Содржи: • х 2 парчиња х 3 •

• 1 x вежба прав-доказ капак

• мерач

• Дупчење на:   

• железо: 13 mm   

• Бетон: 26 mm   

• дрво: 30мм

• должина на кабел: 1.8 m

• Пакување: куфер

• Димензии на пакување (во mm): 425 (D) x 110 (W) x 277 (V)

• Тежина: 5,25 kg

• Бруто Тежина: 5,45 kg

 

• гаранција 24 месеци

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција