Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch GSH7VC електричен кршач SDS-max Demolition Hammer Drill

43.999 ден.
Потребни наградни поени: 45000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Bosch GSH7VC
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Сина
Тип Хоби
Материјал Алуминиум
Ударна моќ 1500W 13Ј
Тежина 8,5кг
Номинална брзина 2,720 вртежи во минута

 

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција