Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO IE-RH40L-1600 Хилта

11.999 ден.
13.590 ден.
Потребни наградни поени: 13600
  • Производител: Iskra
  • Шифра:366
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

Карактеристики:

Напон: 230-240V ~ 50Hz
Моќност: 1600W (max)
Ударна моќ: 9.5 J
Брзина без оптоварување:
• при вртење: 0–630 min-1
• при удар: 0–3800 min-1
Максимално дупчење на:   
• бетон: 40 mm   
• дрво: 60 mm
Додатоци:
• конусно длето: 18×320 mm  
• сврдел: 18×320 mm
SDS MAX систем
Додатна рачка

Гаранција 24 месеци

Бесплатна достава

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција