Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra DH1300-MAX Хилта

8.999 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 9500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:DH1300-MAX
  • Наградни поени:150
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• 230V~50Hz
• Јачина: 1300W
• Ударна сила: 15J
• брзина без оптеретување:
  - удари: 3600 min-1
• антивибрациски систем 
• SDS MAX систем
• прибор: 
  - конусно длето 18x320 mm
  -плоснато длето 18x320 mm
• Пакување: куфер
• Димензија (mm): 400 x 118 x 328
• Нето тежина: 8,35 kg
• Бруто тежина: 8,85 kg

• Гаранција 24 месеци

Тагови: Iskra DH1300-MAX Хилта

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција