Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO IE-HT262 Бензинска ножица за жива ограда

9.990 ден.
12.499 ден.
  • Производител: Iskra
  • Шифра:ERO IE-HT262
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Капацитет на моторот: 25,4 см3
• Тип на моторот: двотактен
• моќност: 0,7 kW
• Должина на мечот: 694 мм
• Капацитет на резервоарот за гориво: 0,32 L
• Прилагодлива рачка: лево / десно 90 °

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција