Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra IX-GT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР

4.999 ден.
5.999 ден.
Потребни наградни поени: 5500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:IX-GT36
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута
• Макс. дијаметар на навој: Ø 1,6 мм
• Дијаметар на косење: Ø 300 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 30-35 мин
• Димензии на пакетот (во мм): 900 (L) x 205 (W) x 150 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција