Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra IX-MT36 АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР

10.999 ден.
11.999 ден.
  • Производител: Iskra
  • Шифра:IX-MT36
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 7500 вртежи во минута
• Продолжена навојна глава
  - Макс. дијаметар на навој: Ø 1,6 мм
  - Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
• Продолжено со метално сечило
  - Дијаметар на сечилото: 5 255 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 30-35 мин
• Димензии на пакувањето (во мм): 1020 (L) x 345 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција