Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra DT2100 Електричен тример за трева

1.799 ден.
1.990 ден.
Потребни наградни поени: 2200
  • Производител: Iskra
  • Шифра:DT2100
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Напон: 230V-240V ~ 50Hz
• моќност: 250W
• Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута
• Дијаметар за сечење: Ø 220 mm
• Должина на кабелот: 35 см

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција