Акција
-24%
Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух
18.599 ден.24.399 ден.
18.599 ден.24.399 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-25%
 Држач за LCD LED PDP ТV 26"-55" до 50кг
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-15%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување MARINA
8.140 ден.9.250 ден.
8.140 ден.9.250 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
-21%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
12.999 ден.16.499 ден.
12.999 ден.16.499 ден.
-6%
Beko DB 7101 PA кондензациска сушара
15.999 ден.16.999 ден.
15.999 ден.16.999 ден.
-5%
Beko DU 7112 PA кондензациска сушара
17.999 ден.18.999 ден.
17.999 ден.18.999 ден.
-17%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна
18.999 ден.22.999 ден.
18.999 ден.22.999 ден.
-8%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
10.999 ден.11.999 ден.
10.999 ден.11.999 ден.
Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила
  • Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила

Iskra ERO IE-RS710 Сабјеста пила

4.850 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.110 ден. Потребни наградни поени: 6000
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra ERO IE-RS710
Наградни поени: 80
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напон: 220-240V ~ 50Hz
Моќност : 710W
Подесувачки агол на сечење: од 0-45° 
Број на движења - празен од: 0 - 2500 min-1
Должина на движењето - 20mm
Променлива брзина
Дебелина на сечењето:
- дрво - 115mm
- железо - 3mm
Прибор (пили):
- 1 пила за дрво
- 1 пила за метал
Димензии на пакувањето (во mm) : 490 (Д) x 80 (Ш) x 190 (В) 

2 години гаранција

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS