Акција
-6%
Bosch Глодалица POF 1200 AE Bosch Глодалица POF 1200 AE
6.550 ден.7.000 ден.
6.550 ден.7.000 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-25%
Bosch ART 24 COMBI Електричен тример Bosch ART 24 COMBI Електричен тример
3.890 ден.5.190 ден.
3.890 ден.5.190 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-11%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
18.699 ден.20.999 ден.
18.699 ден.20.999 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"  EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
13.999 ден.15.500 ден.
13.999 ден.15.500 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-8%
Bosch GTS 10J  Статична пила Professional Bosch GTS 10J  Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
ЛУЛАШКА ДРВЕНА ДАНИ 2.3 М - 2 СЕДИШТА , ТОБОГАН 1.73 М
  • ЛУЛАШКА ДРВЕНА ДАНИ 2.3 М - 2 СЕДИШТА , ТОБОГАН 1.73 М
  • ЛУЛАШКА ДРВЕНА ДАНИ 2.3 М - 2 СЕДИШТА , ТОБОГАН 1.73 М
  • ЛУЛАШКА ДРВЕНА ДАНИ 2.3 М - 2 СЕДИШТА , ТОБОГАН 1.73 М

ЛУЛАШКА ДРВЕНА ДАНИ 2.3 М - 2 СЕДИШТА , ТОБОГАН 1.73 М

18.999 ден.
Потребни наградни поени: 18000
Шифра на производ: ЛУЛАШКА ДРВЕНА ДАНИ 2.3 М
Наградни поени: 1000
Достапност: На залиха
Количина:

За 4 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 262/314/230 cm, дијаметар на дрвената рамка: 80 mm, дијаметар на горната летва 100 mm, во согласност со строгите европски стандарди, лесно дрвото е длабоко импрегнирано.

 

10 години гаранција за перфорација на метални делови.

2 години гаранција за пластични делови и јажиња.

Дизајнирано и изработено во Франција.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lulaska ljuljaska

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
ЛУЛАШКА ДРВЕНА ДАНИ 2.3 М - 2 СЕДИШТА , ТОБОГАН 1.73 М За 4 деца на возраст од 3-12 години, димензии (w / d / h): 262/314/230 cm, дијаметар на дрвената рамка: 80 mm, дијаметар на горната летва 100 mm, во согласност со строгите европски стандарди, лесно дрвото е длабоко импрегнирано.   10 години гаранција за перфорација на метални делови. 2 години гаранција за пластични делови и јажиња. Дизајнирано и изработено во Франција. .. Category: Product #: ЛУЛАШКА ДРВЕНА ДАНИ 2.3 М Regular price: 18.999 ден. 18.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store