Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC длабоко тенџере имеприал 24цм/6л со капак декор 3223

1.730 ден.
Потребни наградни поени: 1800
  • Производител: Metalac
  • Шифра:ZXZ32SIDYZ
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дијаметар 24цм

Волумен 6л

Висина 145мм


Шифра на производот
ZXZ32SIDYZ
EAN /   код
8600034192263

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција