Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC Длабоко тенџере принц 20цм/4.2л со капак декор 3205

1.300 ден.
Потребни наградни поени: 1300
  • Производител: Metalac
  • Шифра:YIXM3BRQO1
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Дијаметар 20цм
• Волумен 4.20л
• Висина 127мм

Шифра на производот
YIXM3BRQO1
EAN /  код
8600034183971


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција