Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC ѓезве 7/0.7л декор 3223

499 ден.
Потребни наградни поени: 500
  • Производител: Metalac
  • Шифра:6N3429QEQ7
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дијаметар 11цм

Волумен 0.7л

Висина 105мм

Шифра на производот
6N3429QEQ7
EAN /  код
8600034202825


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција