Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC сад за чување храна 14цм/0.75л декор 3351

550 ден.
Потребни наградни поени: 450
  • Производител: Metalac
  • Шифра:RH042U8HAG
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дијаметар 14цм

Волумен 0.75л

Висина 60мм

Шифра на производот
RH042U8HAG
EAN /  код
8600034200821


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција