Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

METALAC тава за печење 32цм х 19цм декор 3223

1.180 ден.
Потребни наградни поени: 1180
  • Производител: Metalac
  • Шифра:ZO042PII9U
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Должина 32цм

Ширина 19цм

Висина 67мм

Шифра на производот
ZO042PII9U
EAN /  код
8600034197664


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција