Акција
-8%
iRobot Roomba 698 роботска правосмукалка iRobot Roomba 698 роботска правосмукалка
21.999 ден.24.000 ден.
21.999 ден.24.000 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-11%
Iskra BK530 Бензиска косилка за трева Iskra BK530 Бензиска косилка за трева
20.990 ден.23.500 ден.
20.990 ден.23.500 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-11%

Распродадено

EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-7%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.999 ден.13.999 ден.
12.999 ден.13.999 ден.
-12%
ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина
1.199 ден.1.359 ден.
1.199 ден.1.359 ден.
-18%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.999 ден.15.899 ден.
12.999 ден.15.899 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )
 • iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )
 • iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )
 • iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )
 • iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )
 • iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )
 • iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )
 • iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )
 • iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )
 • iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )

iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )

68.999 ден.75.999 ден.
Потребни наградни поени: 76000
Производител: iRobot
Шифра на производ: iRobot Roomba j7+
Наградни поени: 600
Достапност: На залиха
Количина:

 

 
1 Roomba® j7558
1 Станица за полнење Home Base® со автоматско празнење
1 кабел за напојување
2 вреќи нечистотија
1 дополнителен филтер
1 дополнителна странична четка
Техничка информација:
 
WiFi: Може да се поврзе со апликацијата iRobot Home
3-степен систем за чистење: Премиум
Страна четка: Позиционирана под агол од 27 °
Глава за чистење: Автоматски Четки за двојно чистење
Откривање нечистотија: Да
Филтер: HEPA 13
Канистер: AeroForce и перлив
Навигација: Отпечаток паметен
Копчиња на контролната табла на роботот: ЧИСТИ, БАЗА, МЕСТО
LED дисплеј: Индикатори за DirtDetect I Errors I WiFi I Battery
Прагови: До 2 см
Висина: 8,7 см
Работно време: Цел кат
Време на полнење: до 3 часа
Батерија: Li-Ion

На крајот на денот, можете да ги оставите зад себе сите проблеми во вашиот живот. Пречките како што се кабли за полнење и миленичиња веќе не го спречуваат роботскиот правосмукалка Roomba® j7 / j7 + да ја заврши својата работа, бидејќи правосмукалката користи навигација PrecisionVision за да одговори на ситуацијата во вашиот дом во реално време. Ако сака да ја заврши целата работа за вас, Моќниот 3-степен систем за чистење Roomba® j7 + се карактеризира со 10 пати помоќна вшмукување , четка за чистење на рабовите и агли и двојни гумени четки за различни типови површини што се наведнуваат за да прилагодат различни типови почва и не се заплеткувајте со влакната од миленичиња. Заборавете на чистење со месеци со автоматскиот систем за отстранување нечистотија Clean Base®, што овозможува роботската правосмукалка Roomba® j7 + автоматски да се испразни во вреќи AllergenLock .

Колку пати наутро идете до вратата, кога одеднаш гледате нечистотија, Како трошки под кујнската маса? Вие не сакате да се вратите дома во таа состојба подоцна.

Едноставно користете ја апликацијата iRobot Home или вашиот гласовен асистент * за да нарачате вашата роботска правосмукалка Roomba® j7 + веднаш да го исчисти ова место и навистина да го стори тоа.

* Работи со уреди што поддржуваат Google Home и Alexa Алекса и сите поврзани логоа се заштитни знаци на Amazon.com или неговите филијали. Google е заштитен знак на Google, LLC. Патентирана технологија за откривање нечистотија овозможува роботската правосмукалка Roomba® j7 + да открие валкани области од вашиот дом и да ги исчисти потемелно.

Уживајте во беспрекорното чистење дома: роботската правосмукалка Roomba® j7 + ја учи состојбата на вашиот дом и вашите рутини за да може да се прилагоди на вашиот животен стил. * (Во споредба со системот за чистење Roomba® 600 серии) Игнорирајте правосмукалка, со кориснички предлози за чистење на роботската правосмукалка Roomba® j7 +, напојувано од единствената интелигенција iRobot Genius која учи за вашиот дом, вашите навики и вашите рутини. Чистењето е секогаш завршено, затоа што ако батеријата се испразни, роботската правосмукалка Roomba® j7 + се враќа во основата, се полни таму и потоа продолжува онаму каде што застанала.

Со поголема употреба, чистењето на роботската правосмукалка Roomba® j7 / j7 + во вашиот дом се подобрува, благодарение на iRobot Genius.

Роботската правосмукалка Roomba® j7 / j7 + избегнува опасности како што се кабли за полнење, бидејќи кога првпат ќе ги забележи со помош на навигација PrecisionVision, ви испраќа фотографија за да можете да му кажете како да избегнете пречка во иднина или да му наложите да чисти тоа Вашите податоци на iRobot се шифрирани за безбедност.

Собраните податоци се користат само за подобрување на вашето искуство и перформансите на вашиот робот.

 

* Нашата посветеност кон безбедноста на вашите податоци, на iRobot му донесе доверлив TUV сертификат.

Ветувањето на iRobot за 30 години значи сигурност, поддржана од одговорна услужна поддршка.

Ако некогаш ви треба помош, ние ви олеснуваме со специјално обучени консултанти за поддршка на клиентите кои се достапни по телефон или е -пошта за да одговорат на вашите прашања.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: roomba irobot правосмукалка pravosmukalka роомба далечинско NorthStar навигациска коцкаNorthStar навигацијакрпа од микровлакнаробот за бришење подовиводоотпорнинизок облик на профилметличкарачка што се вади500 вртежи/minчетиристепенска глава за чистењеробот чистач на олуциробот за триење подовифункција за виртуелни ѕидовифункција за виртуелни ѕидови со светилниксистем PRO-CLEANначин на суво бришење (SWEEP)начин на мокро чистење (MOP)пливачки кабелцрпалка и филтерен системтркало од PVAPVC четкасадови за филтрирањеiAdapt Nautiqфункција Pause/Resumeтивко чистењефункција за програмирање на времето за чистењеоптичко откривање на нечистотијасензори за спречување на пад од скалисите видови на подни површинииндикатор за полн сад со нечистотијастаница за полнењеAerovac филтеркомпактни димензииедноставен начин на управувањеAeroVac двоен филтерсистем Wall FollowNi-MH батеријаANTITANGLEЦентар со далечинско управување на допиредноставно одржувањепрограма SPOTобликуван браникроботска правосмукалкасад за нечистотија AeroVac со голем капацитетiAdaptТристепенски систем на чистењезвучна детекција на нечистотијаподлога за чување на Scoobачетка за чистење за ScoobаScooba глава за чистењеScooba FilterScooba Vacuum PortScooba Juiceпреминување праговидијагностицирање проблемиприлагодлива глава за чистењедалечинско управувањеNabíjecí staniceбраник со бавен допир42 сензориуправување со допир

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
iRobot iRobot Roomba j7+ роботска правосмукалка ( самочистење )     1 Roomba® j7558 1 Станица за полнење Home Base® со автоматско празнење 1 кабел за напојување 2 вреќи нечистотија 1 дополнителен филтер 1 дополнителна странична четка Техничка информација:   WiFi: Може да се поврзе со апликацијата iRobot Home 3-степен систем за чистење: Премиум Страна четка: Позиционирана под агол од 27 ° Глава за чистење: Автоматски.. Category: Product #: iRobot Roomba j7+ Regular price: 68.999 ден. 68.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store