Акција
-20%
Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка Dynamic 2500 2,5kW електрична панелка
2.399 ден.2.999 ден.
2.399 ден.2.999 ден.
-20%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
7.992 ден.9.990 ден.
7.992 ден.9.990 ден.
-50%
Iskra DF-002 Вентилатор за на маса Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
749 ден.1.499 ден.
749 ден.1.499 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-25%
Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева
9.150 ден.12.200 ден.
9.150 ден.12.200 ден.
-6%
 BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта BEKO WTV7622 XCW Машина за перење алишта
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-25%

Распродадено

Bosch AKE 40 S Електрична пила Bosch AKE 40 S Електрична пила
7.790 ден.10.390 ден.
7.790 ден.10.390 ден.
-25%

Распродадено

BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
6.850 ден.9.140 ден.
6.850 ден.9.140 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
 • Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
 • Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка

3.199 ден.3.490 ден.
Потребни наградни поени: 3500
Производител: Iskra
Шифра на производ: BR-2201B10
Наградни поени: 40
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики:

 • 12 Ni-MH 10x1500 mAh јачина на батерија
 • Висока усисна моќ
 • Непрекината работа 14-15мин.
 • Канистер со филтер што лесно се мие
 • Капацитет на канистерот( 500ml за прашина и 120ml за течности)
 • Индикатор за полнење
 • Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz
 • 75 W јачина на мотор
 • За усисување на суво ѓубре и на течности
 • 3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности)
 • Максимален вакум: ≥3.5Kpa
 • Бучност: 79dB
 • Нето тежина: 1,13kg
 • Бруто тежина: 2,07 kg
 • Димензии на кутијата: 442mm (Д) x 147mm (Ш) x 166mm (В)
 • 2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Карактеристики: 12 Ni-MH 10x1500 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината работа 14-15мин. Канистер со филтер што лесно се мие Капацитет на канистерот( 500ml за прашина и 120ml за течности) Индикатор за полнење Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz 75 W јачина на мотор За усисување на суво ѓубре и на течности 3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток .. Category: Product #: BR-2201B10 Regular price: 3.199 ден. 3.199 Available from: КРУСЕЛ e-Store