Акција
-11%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
18.699 ден.20.999 ден.
18.699 ден.20.999 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-8%
AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-23%
EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед OUTLET EXPLORER MAN271 27.5"/20"  ELITE MAN велосипед OUTLET
11.499 ден.14.999 ден.
11.499 ден.14.999 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-12%
Blanco Lemis XL 6s брусен финиш Blanco Lemis XL 6s брусен финиш
10.280 ден.11.650 ден.
10.280 ден.11.650 ден.
-7%

Распродадено

INTEX 68380 Seahawk 3 295 x 137 x 43 cm чамец ID EK000382127 INTEX 68380 Seahawk 3 295 x 137 x 43 cm чамец ID EK000382127
6.999 ден.7.499 ден.
6.999 ден.7.499 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
Iskra ERO 16 делен СЕТ четки за штрафилици
  • Iskra ERO 16 делен СЕТ четки за штрафилици
  • Iskra ERO 16 делен СЕТ четки за штрафилици

Iskra ERO 16 делен СЕТ четки за штрафилици

1.399 ден.1.599 ден.
Потребни наградни поени: 1400
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra ERO 16 делен СЕТ
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:
• Дијаметар: 50/88/100/125 мм
• Адаптер за штрафилица: шестоаголен (6 мм)
• Материјал: ПП + најлон
• Сетот вклучува:
   - 1 × бела мека четка за чистење: Ø 50 mm
   - 1 × жолта средно тврда четка за чистење: Ø 88 мм
   - 1 × црна тврда четка за чистење: Ø 100 mm
   - 1 × жолта средно тврда четка за чистење: Ø 100 mm
   - 1 × црвена крута четка за чистење: Ø 125 mm
   - 3 × црвени меки подлошки за триење: Ø 100 mm
   - 3 × зелени умерени решетки за вградување: Ø 100 mm
   - 1 × самолеплив диск за полирање: Ø 100 mm
   - 3 х сунѓер за полирање: Ø 100 mm
   - 1 × продолжување за продолжен дофат: 150 mm
   - штрафилицата не е вклучена

 
• Димензии на пакувањето (во mm): 240 (L) x 180 (W) x 135 (H)
• Нето тежина: 0,82 кг
• Бруто тежина: 0,88 кг

 
Пакување надворешно пакување
ЕАН код на надворешна амбалажа: 3830076851100
• Димензии на кутијата (во mm): 570 (L) x 550 (W) x 500 (H)
• Количина: 24 ЕЕЗ / картон
• Нето тежина: 19,62 кг
• Бруто тежина: 21,22 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra ERO 16 делен СЕТ четки за штрафилици • Дијаметар: 50/88/100/125 мм • Адаптер за штрафилица: шестоаголен (6 мм) • Материјал: ПП + најлон • Сетот вклучува:    - 1 × бела мека четка за чистење: Ø 50 mm    - 1 × жолта средно тврда четка за чистење: Ø 88 мм    - 1 × црна тврда четка за чистење: Ø 100 mm    - 1 × жолта средно тврда четка за чистење: Ø 100 mm    - 1 × црвена крута четка за чистење: .. Category: Product #: Iskra ERO 16 делен СЕТ Regular price: 1.399 ден. 1.399 Available from: КРУСЕЛ e-Store