Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra LM51M Бензинска косилка за трева

17.490 ден.
18.999 ден.
Потребни наградни поени: 18500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:171
  • Наградни поени:130
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

четиритактен OHV, 139 cm3, 2,6 kW (3,4 KM) мотор
воздушно ладење
3000 rpm во празен од 
1,6 lit. Рез. за гориво
0,55 lit. Рез. За масло
3 подесувања на висина за сечење 20-75 mm
510 mm (20") ширина на сечивото 
178 mm (7") тркала
погоден за тревници до 1600 m

Гаранција - 2 години

 

Тагови: Iskra LM51M Kosilka Benziska

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција