Акција
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-11%

Распродадено

EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-15%
Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса
1.190 ден.1.399 ден.
1.190 ден.1.399 ден.
-6%

Распродадено

ISKRA AR 2500 бензински агрегат ISKRA AR 2500 бензински агрегат
22.999 ден.24.499 ден.
22.999 ден.24.499 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-18%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.999 ден.15.899 ден.
12.999 ден.15.899 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-14%
BLANCO Rondosol BLANCO Rondosol
2.930 ден.3.399 ден.
2.930 ден.3.399 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-4%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.999 ден.11.499 ден.
10.999 ден.11.499 ден.
Iskra ERO 5 делен СЕТ четки за штрафилици
 • Iskra ERO 5 делен СЕТ четки за штрафилици
 • Iskra ERO 5 делен СЕТ четки за штрафилици

Iskra ERO 5 делен СЕТ четки за штрафилици

699 ден.899 ден.
Потребни наградни поени: 800
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra ERO 5 делен СЕТ
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:

Дијаметар: 50/88/100/125 мм

• Адаптер за штрафилица: шестоаголен (6 мм)

• Материјал: ПП + најлон

• Сетот вклучува:

   - четка за чистење: Ø 50 мм

   - четка за чистење: Ø 88 мм

   - четка за чистење: Ø 125 мм

   - самолеплив диск за полирање: Ø 100 mm

   - сунѓер за полирање: Ø 100 mm

 

• Димензии на пакувањето (во mm): 190 (L) x 130 (W) x 130 (H)

• Нето тежина: 0,41 кг

• Бруто тежина: 0,45 кг

 

Пакување надворешно пакување

ЕАН код на надворешна амбалажа: 3830076851087

• Димензии на кутијата (во mm): 590 (L) x 540 (W) x 560 (H)

• Количина: 48 ЕЕЗ / картон

• Нето тежина: 19,84 кг

• Бруто тежина: 21,5 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra ERO 5 делен СЕТ четки за штрафилици Дијаметар: 50/88/100/125 мм • Адаптер за штрафилица: шестоаголен (6 мм) • Материјал: ПП + најлон • Сетот вклучува:    - четка за чистење: Ø 50 мм    - четка за чистење: Ø 88 мм    - четка за чистење: Ø 125 мм    - самолеплив диск за полирање: Ø 100 mm    - сунѓер за полирање: Ø 100 mm   • Димензии на пакувањето (во mm): 190 (L) x 130 (W) x 130 (H) • Нето тежина: 0,.. Category: Product #: Iskra ERO 5 делен СЕТ Regular price: 699 ден. 699 Available from: КРУСЕЛ e-Store