Акција
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
-10%
Gardena Ножица TeleCut long 650-900B Gardena Ножица TeleCut long 650-900B
3.599 ден.3.999 ден.
3.599 ден.3.999 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126 INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-11%

Распродадено

EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
Makita 9565PZ Електрична аголна брусилка
 • Makita 9565PZ Електрична аголна брусилка
 • Makita 9565PZ Електрична аголна брусилка

Makita 9565PZ Електрична аголна брусилка

5.999 ден.9.999 ден.
Потребни наградни поени: 6000
Производител: Makita
Шифра на производ: 2366
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

 MAKITA  9565PZ

Карактеристики и предности

 • Анти-рестарт функцијата спречува случајно вклучување и кога машината е вклучена во струја, со вклучен прекинувач
 • Super Joint System (SJS) – Забравната пружина, која ги спојува вретеното и косиот запчаник за превенција од повратен удар и ги штити запчаниците од удар, предизвикан од заглавување на дискот при работа, обезбедува дополнителна безбедност и подолг век на алатот
 • Вртливото куќиште може да се поставува на секои 90°, за различни положби на сечење и брусење
 • Зголемено заптивање од истекување на маст, благодарение на гумен О-прстен кој е цврсто вграден во куќиштето на редукторот
 • Завртки кои не се отстегаат се користат за стегање на куќиштето за лежиште во куќиштето на редукторот
 • Прекинувачот е погодно лоциран за лесно ракување со една рака
 • Анти-рестарт функцијата спречува случајно вклучување и кога машината е вклучена во струја, со вклучен прекинувач
 • Странична дршка за подобра контрола во работењето

Спецификација на производот

 • Моќност: 1100 W
 • Вртежи во празен од: 12.000 rpm
 • Насаден отвор на диск: 22,23 mm
 • Пречник на брусен диск: 125 mm
 • Бучава звучна моќност: 93 dB(A)
 • Вибрации при брусење: 2.5 m/s²
 • Димензии: 307 x 139 x 103 mm
 • Големина на насад: M14
 • Тежина: 2.4 kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Makita Makita 9565PZ Електрична аголна брусилка  MAKITA  9565PZ Карактеристики и предности Анти-рестарт функцијата спречува случајно вклучување и кога машината е вклучена во струја, со вклучен прекинувач Super Joint System (SJS) – Забравната пружина, која ги спојува вретеното и косиот запчаник за превенција од повратен удар и ги штити запчаниците од удар, предизвикан од заглавување на дискот при работа, обезбедува дополнителна безбед.. Category: Product #: 2366 Regular price: 5.999 ден. 5.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store