Акција
-10%
EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER SILVER DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER SILVER DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-4%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.999 ден.11.499 ден.
10.999 ден.11.499 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-10%
INTEX 68351 Seahawk 4 351 x 145 x 48 cm чамец ID EK 000382120 INTEX 68351 Seahawk 4 351 x 145 x 48 cm чамец ID EK 000382120
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-20%
Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-7%
GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух
24.999 ден.26.999 ден.
24.999 ден.26.999 ден.
-10%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
Stanley FMC625D2-QW Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 2Ah
 • Stanley FMC625D2-QW Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 2Ah
 • Stanley FMC625D2-QW Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 2Ah
 • Stanley FMC625D2-QW Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 2Ah

Stanley FMC625D2-QW Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 2Ah

11.499 ден.15.699 ден.
Потребни наградни поени: 15000
Производител: Stanley
Шифра на производ: Stanley FMC625D2-QW
Наградни поени: 180
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини    
Максимален вртежен момент 180 Nm
Број на вртежи 2900 rpm
Број на удари 3100 bpm
Макс. дупчење во бетон   mm
Макс. дупчење во дрво   mm
Макс. дупчење во метал   mm
Капацитет на стезна глава 6.35 mm
Тежина 1.2 Kg
Тежина со батерија   Kg
Должина 160 mm
Висина 220 mm
Ширина 60 mm 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Stanley Stanley FMC625D2-QW Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 2Ah Карактеристики Напон 18 V Капацитет на батерија 2 Ah Механички брзини     Максимален вртежен момент 180 Nm Број на вртежи 2900 rpm Број на удари 3100 bpm Макс. дупчење во бетон   mm Макс. дупчење во дрво   mm Макс. дупчење .. Category: Product #: Stanley FMC625D2-QW Regular price: 11.499 ден. 11.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store