Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Elka pvc 155 Slim Line бела

2.590 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Elka pvc 155 Slim Line бела
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Тесна новогодишна смрека Slim Line од пластика во бела боја, висина 155 cm, без украс.
Лесна инсталација и расклопување.
Можност за повеќекратна употреба.
Тенок дизајн.
Новогодишната spruce Slim Line изработена од пластика во бела боја и висина 155 cm е погодна за помали простори поради својата витка линија.
Можете лесно да поставите новогодишна смрека, а со додавање на новогодишни гроздови и украси,
таа ќе ја замисли магијата на празничната сезона во вашиот дом

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција