Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo Крека (7‐9kw)

11.990 ден.
13.990 ден.
Потребни наградни поени: 10500
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo Крека (7‐9kw)
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Моќност 7-9  киловати

Димен отвор 11.8 см 

Тежина 57 кг

Димензии: 465х390х760mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција